Chrysanthos DIMITRIADIS : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 15-11-1987 : Euroopa parempoolsete fraktsioon - Aseesimees
  • 16-11-1987 / 31-07-1988 : Euroopa parempoolsete fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 31-07-1988 : Ethniki Politiki Enossis (Kreeka)

Aseesimees 

  • 21-01-1987 / 31-07-1988 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 21-01-1987 / 31-07-1988 : Petitsioonide komitee
  • 21-01-1987 / 31-07-1988 : Eelarvekontrolli komitee

Asendusliige 

  • 24-09-1984 / 16-12-1985 : Eelarvete komitee
  • 24-09-1984 / 17-04-1986 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 21-01-1987 / 31-07-1988 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 31-07-1988 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee