Heinrich AIGNER : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Saksamaa)

Esimees 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvekontrolli komitee

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 08-03-1982 : Eelarvete komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon