Dimitrios ADAMOU : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Kommounistiko Komma Elladas (Kreeka)

Aseesimees 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Ühenduse ja Küprose vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Transpordikomitee
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Transpordi- ja turismikomitee