Magdeleine ANGLADE : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 11-10-1987 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige
  • 12-10-1987 / 24-07-1989 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 07-02-1988 : Centre national des indépendents et paysans (Prantsusmaa)
  • 08-02-1988 / 24-07-1989 : Centre national des indépendants (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Naiste õiguste komitee
  • 20-02-1987 / 18-12-1987 : Eelarvekontrolli komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee