Rudi ARNDT : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 09-12-1979 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 10-12-1979 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvete komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon