Rudi ARNDT : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Esimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee

Asendusliige 

  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvekontrolli komitee