Dario ANTONIOZZI : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-04-1987 / 24-07-1989 : Eelarvekontrolli komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee