Giuseppe AMADEI : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Itaalia)

Esimees 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 27-07-1984 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Petitsioonide komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Välismajandussuhete komitee
  • 21-07-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee