José María ALVAREZ DE EULATE PEÑARANDA : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige
  • 06-04-1987 / 05-07-1987 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Hispaania)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Hispaania)

Liikmed 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Põhja-Euroopa riikide ning Põhjamaade Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Ida-Euroopa II grupi riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee

Asendusliige 

  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee