Jochen van AERSSEN : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Välismajandussuhete komitee

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Välismajandussuhete komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 07-11-1985 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 08-11-1985 / 01-05-1986 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 02-05-1986 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee