Victor ABENS : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luksemburg)

Aseesimees 

  • 11-02-1985 / 31-12-1985 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Hispaania parlamendi ühiskomitees

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee