Roger FAJARDIE : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 25-08-1987 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 25-08-1987 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Esimees 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 25-08-1987 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Aseesimees 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee

Liikmed 

  • 21-01-1987 / 25-08-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 25-08-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee