Ettore Giovanni ANDENNA : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Itaalia)

Liikmed 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1988 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Malta vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee