Jean-Pierre ABELIN : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Union pour la démocratie française (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 11-02-1985 / 31-01-1986 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Hispaania parlamendi ühiskomitees
  • 21-01-1987 / 13-10-1987 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1987 / 10-10-1988 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-07-1987 / 24-07-1989 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee