Yves FRÉMION : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 20-12-1991 / 18-07-1994 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 20-12-1991 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees