Marguerite-Marie DINGUIRARD : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 11-12-1991 / 18-07-1994 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 11-12-1991 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon