Des GERAGHTY : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 18-02-1992 / 24-03-1992 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete fraktsioon - Liige
  • 25-03-1992 / 11-01-1993 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete fraktsioon - Juhatuse liige
  • 12-01-1993 / 18-07-1994 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 18-02-1992 / 11-01-1993 : Workers' Party (Iirimaa)
  • 12-01-1993 / 18-07-1994 : Democratic Left (Iirimaa)

Liikmed 

  • 10-04-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Rootsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-04-1992 / 18-07-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Rootsi parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Rootsi parlamentaarses ühiskomitees