Elda PUCCI : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-03-1992 / 18-07-1994 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-03-1992 / 18-07-1994 : Partito repubblicano italiano (Itaalia)

Liikmed 

  • 12-06-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-06-1992 / 18-07-1994 : Eelarvete komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja endise Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja endise Jugoslaavia vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 11-06-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-06-1992 / 18-07-1994 : Naiste õiguste komitee
  • 11-06-1992 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon