Aldo DE MATTEO : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-03-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-03-1992 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed 

  • 11-05-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 04-05-1992 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 04-05-1992 / 18-07-1994 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee