Aline ARCHIMBAUD : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 06-07-1992 / 18-07-1994 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 06-07-1992 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 10-07-1992 / 18-07-1994 : Välismajandussuhete komitee
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)