Francesco LAMANNA : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 07-09-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 07-09-1992 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itaalia)

Liikmed 

  • 18-09-1992 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 12-02-1993 / 18-07-1994 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee

Asendusliige 

  • 06-10-1992 / 18-07-1994 : Eelarvekontrolli komitee