François FROMENT-MEURICE : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 05-09-1992 / 25-05-1993 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 26-05-1993 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 05-09-1992 / 18-07-1994 : Centre des démocrates sociaux (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 18-09-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Islandi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-09-1992 / 18-07-1994 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Islandi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 23-04-1993 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Islandi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon