José APOLINÁRIO : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 14-11-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 15-11-1995 / 03-02-1997 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige
  • 04-02-1997 / 02-10-1998 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 02-10-1998 : Partido Socialista (Portugal)

Kvestor 

  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Euroopa Parlament
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Kvestorid
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Kalanduskomitee
  • 14-10-1997 / 02-10-1998 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kalanduskomitee
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee