Maren GÜNTHER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 29-11-1994 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 03-04-1998 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee