Thomas WAITZ : Kaheksanda koosseisu ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 10-11-2017 / 01-07-2019 : Roheliste / Euroopa Vabaliidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 10-11-2017 / 01-07-2019 : Die Grünen - Die Grüne Alternative (Austria)

Aseesimees 

  • 27-11-2017 / 01-07-2019 : Delegatsioon Bosnia ja Hertsegoviina ning Kosovoga suhtlemiseks

Liikmed 

  • 13-11-2017 / 26-11-2017 : Delegatsioon Bosnia ja Hertsegoviina ning Kosovoga suhtlemiseks

Asendusliige 

  • 13-11-2017 / 01-07-2019 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
  • 13-11-2017 / 01-07-2019 : Delegatsioon ELi–Serbia parlamentaarses stabiliseerimis- ja assotsieerimiskomitees
  • 13-11-2017 / 01-07-2019 : Delegatsioon ELi–Montenegro parlamentaarses stabiliseerimis- ja assotsieerimiskomitees
  • 06-12-2017 / 01-07-2019 : Petitsioonikomisjon
  • 08-02-2018 / 12-12-2018 : Pestitsiididele lubade andmise ELi menetlust käsitlev erikomisjon

Deklaratsioonid 

Majandushuvide deklaratsioon