Rosemarie WEMHEUER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eelarvekontrolli komitee
  • 30-09-1994 / 15-02-1996 : Välismajandussuhete komitee
  • 17-11-1994 / 11-06-1995 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Ühenduse transiidisüsteemiga tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 16-02-1996 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Ühenduse transiidisüsteemiga tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvekontrolli komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee