Lilli GYLDENKILDE : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 20-12-1994 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige
  • 21-12-1994 / 05-01-1995 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige
  • 06-01-1995 / 19-01-1995 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige
  • 20-01-1995 / 14-01-1996 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 14-01-1996 : Socialistisk Folkeparti (Taani)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 21-07-1994 / 14-01-1996 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 21-07-1994 / 14-01-1996 : Naiste õiguste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-03-1995 / 11-07-1995 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees (EMP)
  • 12-07-1995 / 14-01-1996 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees (EMP)
  • 12-07-1995 / 14-01-1996 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 14-01-1996 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee