Alfred GOMOLKA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-01-1997 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Esimees 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Läti parlamentaarses ühiskomitees

Aseesimees 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Eesti, Leedu ning Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Eesti, Leedu ning Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Ühenduse ja Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 26-04-1995 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee