Wolfgang ULLMANN : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Bündnis 90/die Grünen (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petitsioonide komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 13-07-1998 : Delegatsioon EL-Tšehhi Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee