Friedrich WOLF : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Varahoidja

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Bündnis 90/die Grünen (Saksamaa)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 19-01-1995 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Rahanduse allkomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 19-07-1995 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Rahanduse allkomitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 19-01-1995 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 21-07-1994 / 19-01-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees