Frederik A.A. WILLOCKX : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Socialistische Partij (Belgia)

Aseesimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Eelarvete komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Ajutine komitee, mis jälgib meetmete rakendamist BSE (veiste spongioosse entsefalopaatia) suhtes tehtud soovituste põhjal

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 19-10-1994 / 15-01-1997 : Rahanduse allkomitee
  • 22-11-1994 / 15-01-1997 : Eelarvekontrolli komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvekontrolli komitee
  • 31-01-1997 / 19-07-1999 : Rahanduse allkomitee