Annemie NEYTS-UYTTEBROECK : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 02-08-1994 / 28-06-1999 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 28-06-1999 : Vlaamse liberalen en democraten (Belgia)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 28-06-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 02-10-1997 / 28-06-1999 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 28-06-1999 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 28-06-1999 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees