Jean GOL : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 02-08-1994 / 28-02-1995 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige
  • 01-03-1995 / 18-09-1995 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 18-09-1995 : Parti réformateur libéral (Belgia)

Esimees 

  • 17-11-1994 / 18-09-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 18-09-1995 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 24-10-1994 / 18-09-1995 : Inimõiguste allkomitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 18-09-1995 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 01-12-1994 / 06-03-1995 : Petitsioonide komitee