Josu Jon IMAZ SAN MIGUEL : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 29-11-1994 / 05-01-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 05-01-1999 : Partido Nacionalista Vasco (Hispaania)

Aseesimees 

  • 12-09-1994 / 15-01-1997 : Rahanduse allkomitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 11-09-1994 : Rahanduse allkomitee
  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 05-01-1999 : Eelarvete komitee
  • 14-10-1997 / 05-01-1999 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 28-09-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kalanduskomitee
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 20-01-1997 : Eelarvekontrolli komitee
  • 16-01-1997 / 05-01-1999 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 05-01-1999 : Kalanduskomitee