María Jesús ARAMBURU DEL RÍO : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige
  • 06-01-1995 / 26-03-1996 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 26-03-1996 : Izquierda Unida-Iniciativa per Catalunya (Hispaania)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 26-03-1996 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 13-02-1995 / 26-03-1996 : Naiste õiguste komitee
  • 12-07-1995 / 26-03-1996 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 13-02-1995 : Naiste õiguste komitee
  • 19-01-1995 / 26-03-1996 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee