Jack M.E. LANG : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 31-07-1997 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 31-07-1997 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 01-12-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 17-11-1994 / 30-11-1994 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 18-07-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 16-01-1997 / 31-07-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 22-02-1995 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 23-02-1995 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 17-07-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 31-07-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon