Elisabeth GUIGOU : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 06-09-1994 / 05-06-1997 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 05-06-1997 : Parti socialiste (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 05-06-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon