Mercedes DE LA MERCED MONGE : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 06-12-1995 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 06-12-1995 : Partido Popular (Hispaania)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 06-12-1995 : Regionaalpoliitika komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 06-12-1995 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 06-12-1995 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee