Laura DE ESTEBAN MARTIN : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 12-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 12-07-1999 : Partido Popular (Hispaania)

Aseesimees 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Palestiina Seadusandliku Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Palestiina Seadusandliku Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 12-07-1999 : Ühenduse ja Palestiina Seadusandliku Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Ühenduse ja Palestiina Seadusandliku Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 12-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 17-02-1997 / 12-07-1999 : Petitsioonide komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Petitsioonide komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 12-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 12-07-1999 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 12-07-1999 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon