José María LAFUENTE LÓPEZ : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 18-10-1991 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 18-10-1991 / 18-07-1994 : Partido Popular (Hispaania)

Liikmed 

  • 09-12-1991 / 14-01-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon