Julio AÑOVEROS TRIAS de BES : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Hispaania)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi, Slovaki Vabariigi ning Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Tšehhi Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Slovaki Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Tšehhi Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Regionaalpoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee