Pedro APARICIO SÁNCHEZ : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Ühenduse ja Kasahstani, Kõrgõzstani, Usbekistani, Tadžikistani, Türkmenistani ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 12-10-1995 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon