Juan de Dios IZQUIERDO COLLADO : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-09-1995 / 13-11-1995 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 14-09-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee

Asendusliige 

  • 03-10-1995 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 05-07-1996 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-09-1997 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee