Antonio GONZÁLEZ TRIVIÑO : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 09-07-1996 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 10-07-1996 / 17-09-1996 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
  • 18-09-1996 / 19-07-1999 : Euroopa radikaalide liidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Hispaania)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Ühenduse transiidisüsteemiga tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Ühenduse transiidisüsteemiga tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 25-10-1994 / 12-10-1995 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon