Christian JACOB : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Juhatuse liige
  • 10-12-1996 / 31-08-1997 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 31-08-1997 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Esimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 31-08-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 16-01-1997 / 31-08-1997 : Välismajandussuhete komitee