Jacques DONNAY : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Varahoidja
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Varahoidja
  • 24-10-1996 / 13-11-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige
  • 14-11-1996 / 09-12-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Juhatuse liige
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Tšehhi Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees (EMP)