Danilo POGGIOLINI : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Patto Segni (Itaalia)

Aseesimees 

  • 26-07-1994 / 20-09-1995 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 25-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 11-07-1996 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee