Veronica Mary HARDSTAFF : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 08-11-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 07-11-1995 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kalanduskomitee