Aldo ARRONI : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Forza Europa fraktsioon - Varahoidja
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Varahoidja
  • 24-10-1996 / 14-06-1998 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itaalia)

Aseesimees 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi, Slovaki Vabariigi ning Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-03-1995 / 11-07-1995 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees (EMP)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees (EMP)
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 28-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee

Asendusliige 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 22-01-1997 / 08-06-1998 : Rahanduse allkomitee
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide ning MERCOSURi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 08-12-1998 / 23-02-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees