Gipo FARASSINO : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 18-02-1997 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 19-02-1997 / 19-07-1999 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Itaalia)

Aseesimees 

  • 30-01-1997 / 13-05-1997 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi, Slovaki Vabariigi ning Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Tšehhi Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 16-01-1997 / 19-02-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 27-01-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee